Služby

 

PROJEKTOVÝ MANAŽMENT  A MANAŽMENT ZMIEN

Ak sa pre zmenu ešte len rozhodujete, cítite jej potrebu alebo už aplikujete a narazili ste na problém, sme pripravení vám pomôcť…

Tvoríme biznis modely pre plánované firemné projekty, nové divízie alebo meníme smerovanie procesov, ktoré prestali fungovať. Procesov, ktoré viac neprinášajú hodnoty, synergie alebo začali byť stratové či nadbytočné. Všetkým krokom predchádza analýza dnešného stavu firemného, odvetvového a konkurenčného prostredia, návrh možných ciest a ich odsúhlasenie s klientom. Projekt rozmeníme na drobné a nastavíme čiastkové ciele s termínovým rámcom. Nasleduje samotná implementácia zmien ktorú si robí klient samostatne, s našou pomocou alebo ju pre neho vykonávame na kľúč. Často najcitlivejšou oblasťou je obchodná časť každého projektu, preto jej venujeme zvýšenú pozornosť.

Napriek tomu že existuje množstvo predajných kanálov, väčšina firiem využíva iba malé percento z nich. Nemá správne nastavenú cenovú úroveň v kombinácii s prezentáciou svojich výrobkov či služieb. Pri našej činnosti sa sústredíme na identifikáciu nevyužitých ciest pri predaji a návrh opatrení v obchodnej oblasti pre dosiahnutie vyššieho obratu a marže.

 

OBCHODNÝ CONSULTING A OUTSOURCING

Obchod je jednou z oblastí, ktorú si majiteľ spoločnosti púšťa z vlastných rúk ako jednu z posledných…

Je to prirodzené lebo práve prijímová stránka zabezpečuje rozvoj a rast spoločnosti. Často to končí tak, že sa nestíha venovať existujúcim zákazníkom preto zamestná prvého, neskôr druhého, tretieho obchodníka a sám si necháva len najvýznamnejších klientov. Pravidlom sa však stáva, že s nárastom počtu obchodníkov výkonnoť obchodného úseku na osobu klesá.

Špecializujeme sa na identifikáciu personálnych alebo procesných problémov pri obchodných činnostiach klienta. Navrhujeme opatrenia a pomáhame s implementáciou zmien takým spôsobom, aby boli eliminované riziká s nimi spojené. Pre niektorých klientov zabezpečujeme aj kompletné obchodné zastúpenie pre určté obchodné kanály alebo produktové portfólio.

 

 

SEMINÁRE A PRAKTICKÉ ŠKOLENIA

Vzdelávanie v našej réžii najčastejšie nasleduje na fázu riadenia zmeny, ako prirodzený nástroj využívaný na jednoduchšie prijatie zmien zamestnancami a prispôsobenie sa novým pravidlám, hodnotám a stotožnením sa s novým smerovaním. Taktiež zabezpečujeme individuálne zostavené školenia pre klientov so špecifickými požiadavkami najmä v oblasti obchodu, marketingu a inovatívneho podnikania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>